Temel Bohçalama

Temel Bohçalama

Temel bohçalama izolasyonu piyasada temel membran yalıtımı olarak da bilinmektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ile temel membran yalıtımınızı en iyi şekilde sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK ve bir çok belediye gibi devlet kurumlarında bayındırlık bakanlığının belirtiği şartnamelere göre temel membran yalıtımı zorunlu hale gelmiştir.

Devamı...
Temel Perde

Temel Perde

Temel perde yalıtımı uygulamaları çok çeşitli malzeme ve uygulama yöntemine sahiptir. Çimento esaslı tam elastik ürünler ile perde betonunuzun en iyi şekilde yalıtımının sağlanması amaçlanmaktadır. Temel perde yalıtımındaki önemli hususları dikkate alarak tüm detaylarına kadar izolasyonun bütün aşamalarında profesyonel işçilik yapılması gereken en önemli alanlardır.

Devamı...
Kuyu Temel

Kuyu Temel

Yapı yüklerinin zemine güçlü ve güvenli şekilde zemine yayılmasını sağlayan yapı elamanıdır. Temeller perde duvar, kolon ve taşıyıcı duvar gidi düşey taşıyıcı sistemlerden oluşmaktadır. Kentsel dönüşüm ile birlikte yerden kazanmak adına uygulanan bir yöntemdir. Kuyu temel avantajlarıyla beraber dezavantajlarını da getirmektedir.

Devamı...
Poliüretan Köpük

Poliüretan Köpük

Halk dilinde sarı köpük, püskürtme gibi isimlerle bilinen poliüretan köpük uygulaması ile evlerinizde yüksek yalıtım kalitesiyle yaşam konforunuzu yükseltiyoruz. Geniş kullanım alanına sahip olan köpük uygulaması soğuk hava depoları, sinema salonları ve dış cephe yalıtımları gibi bir çok geniş uygulama alanına sahip olması nedeniyle tercih edilmesinde ki önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Devamı...
Selüloz Bor

Selüloz Bor

Amerika da kullanımı başlanan selüloz yünü bor katkılı yalıtım malzemesi atık kağıt ve gazete gibi hammaddelerin özel işlemlerden geçerek yün haline gelmesi sonucunda elde edilmiştir. Doğa dostu olan Borlu yalıtım yangın geciktirici özelliği yanı sıra yüksek ısı ve ses yalıtım katkısı ile ön plana çıkmaktadır.

Devamı...
Membran Yalıtımı

Membran

Çatılarınızdaki gereksiz yüke sebep olan kiremit çatılar zamanla ahşapın ömrünün azalması ve çökmesine neden olur. Bitümlü yalıtım teknolojilerinde ki gelişmeler çatı yalıtımlarını kolaylaştırdı. Çatı yalıtımlarınızda profesyonel bir hizmet almak için Sabrioğulları Yalıtım olarak uzman personel kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Devamı...
Desenli Membran

Desenli Membran

Çatı membran yalıtımlarınızda bir çok desen seçeneğiyle sadece yalıtım değil aynı zamanda binalarınıza estetik bir görünüm kazandırıyoruz. Şıngıl desenli membran, parke desenli membran ve kiremit desenli membran gibi bir çok desen seçeniğiyle sizlerin tercihine sunuyoruz. Sabrioğulları Yalıtım olarak uzman kadromuz ile binalarınızın dış cephelerinizin analizi üzerine renk ve desen seçimlerinde sizlere profesyonel bir seçim yapmanızı sağlıyoruz.

Devamı...
Kiremit Çatı

Kiremit Çatı

Çatı kiremit yalıtımı ile geçmişten günümüze kadar ulaşan eski çağlara dayanan bir yalıtım uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde çatı yalıtımları membran türü yalıtım gereçlerinin gelişmesi ile zamanla uygulayıcı usta ve firmaların azalmasına neden olmuştur. Siz değerli müşterilerimize bir çok yalıtım çeşitliliğimizin yanı sıra çatı kiremit yalıtımında da hizmet vermekteyiz.

Devamı...
Teras Yalıtımı

Teras Yalıtımı

Polyruea sprey uygulaması ile teras izolasyon ve birçok yalıtım alanında kullanılmaktadır. İleri teknoloji ürünü olan polyruea birçok alanda kullanılmakla beraber teras izolasyonlarında yüksek mukavemet ve elastiğe sahip olması bina oturumlarında ki çatlamalara karşı esnekliği ile karşılayarak izolasyonunuzun uzun ömürlü ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Devamı...
Asansör Çukuru

Asansör Çukuru

Asansör çukur izolasyonu son dönemde yapılarda asansör ihtiyacının artmasıyla birlikte yalıtım ihtiyacı doğan bölgeler arasında yer almaya başlamıştır. Asansör çukuruna giren suyun zamanla asansör aksamlarını çürütmesiyle asansörün ömrünü kısaltması ile birlikte tehlike oluşturmaktadır. Asansör çukurlarınıza yalıtımlarını profesyonel olarak yapıyor, sözleşme ve garanti ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Devamı...